Главная страница » Блог » Недорогі (бюджетні) економічні автомобілі: ТОП-10
Недорогі (бюджетні) економічні автомобілі: ТОП-10

У новеньких автомобілів із салону безліч переваг і один істотний недолік – це ціна. З цієї причини багато водіїв в Україні вважають за краще купувати автомобіль з пробігом, який навіть за мінімального терміну експлуатації суттєво втрачає в ціні. Таким чином, ви отримуєте можливість з обмеженим бюджетом купити недорогий економічний вживаний автомобіль з кращою комплектацією, ніж нове авто з салону. Найбільшу популярність на вторинному ринку мають вживані бюджетні авто з низькою витратою палива, економічні в обслуговуванні.
Найекономічніші та найдешевші автомобілі: ТОП 10
У цьому рейтингу ми пропонуємо до вашої уваги бюджетні авто з невеликою витратою палива, які при цьому дуже надійні, служать безвідмовно і не потягнуть із вас гроші на постійні ремонти.Наш ТОП-10 найкращих легкових недорогих та економічних авто:
- Dacia Sandero (друге покоління).
- Hyundai i10 (четверте покоління).
- Kia Picanto (третє покоління).
- Suzuki Swift (четверте покоління).
- Toyota Yaris (четверте покоління).
- Volkswagen Polo (шосте покоління).
- Ford Fiesta (сьоме покоління).
- Honda Jazz (четверте покоління).
- Opel Corsa (шосте покоління).
- Renault Clio (п’яте покоління).
Докладно про характеристики та переваги цих автомобілів читайте далі у статті.
Dacia Sandero

У другому поколінні румунський хетчбек залишається бюджетним за вартістю, але вже суттєво перетворився і став відповідати сучасним стандартам і в дизайні, і в оснащенні. Інтер’єр салону вже не виглядає дешевим, а в дорожчих версіях доступні такі опції, як шкіряна оббивка, сучасна мультимедійна система, Bluetooth, USB та ін.Поліпшилась комплектація безпеки. Тепер в автомобілі є 4 подушки безпеки, надійні кріплення для дитячих крісел, ESP.Виробник пропонує кілька варіантів комплектації: бензиновий двигун 0,9 л, 90 к.с. з механічною та роботизованою КПП і такою ж потужністю гібрид бензин/газ, бензиновий і гібрид бензин/газ з 1,1 л, 75 к.с., а також дизельний мотор 1,5 л, 90 к.с. з МКПП та роботом. Усі модифікації з переднім приводом.Що стосується витрати палива, то вона дуже скромна:
- витрата палива у місті: близько 6,4 л/100 км;
- витрата палива на трасі: близько 4,6 л/100 км;
- змішана витрата палива: близько 5,3 л/100 км.
Окрім економічності та доступної ціни, автомобіль має низку інших переваг: невибагливий в експлуатації, високий кліренс, доступні запчастини, надійність.
Hyundai i10

Hyundai i10 – хетчбек, який належить до класу А – компактні дешеві машини з невеликою витратою палива. Презентація третього покоління моделі відбулася у 2019 році на автосалоні у Франкфурті. Загалом він зберіг характерний стиль у дизайні, але набув більш спортивних обрисів. Салон став також яскравішим і цікавішим. Задній ряд сидінь може використовуватись і як 2-місний, і як 3-місний. Об’єм багажника – 252 л.Переваги, які відрізняють Hyundai i10 із загального ряду бюджетних автомобілів – це велика кількість опцій вже в базовій комплектації (система екстреного гальмування, автоматичне перемикання на ближнє світло, система розпізнавання пішоходів, круїз-контроль, система утримання в смузі).Споживання палива:
- у місті: 5,7 л/100 км;
- на трасі: 4,3 л/100 км;
- змішана витрата: 4,9 л/100 км.
Kia Picanto

Ще один цікавий міський хетчбек у нашому рейтингу. Корейський автомобіль у 2017 році був представлений на міжнародному ринку вже у третьому поколінні. Він має компактні розміри та досить скромний багажник усього на 255 л, але отримав яскравіший дизайн, що відповідає назві моделі, і тепер випускається тільки з 5-дверним кузовом. Привабливим є інтер’єр автомобіля, в якому використовується штучна шкіра, тканина та пластик, але всі матеріали дуже гарної якості, а їхня комбінація створює особливу атмосферу комфорту. В цілому салон дуже ергономічний, а з начиння водія порадує невеликий бортовий комп’ютер, регулювання сидінь.У 3-му поколінні виробник пропонує два варіанти комплектації: це бензинові установки об’ємом 1 л, 67 к.с., МКПП та 1,2 л, 84 к.с., АКПП. Обидві з переднім приводом.Тепер щодо споживання – параметра, завдяки якому Kia Picanto потрапив до категорії «Недорогі економічні автомобілі з низькою витратою палива»:
- витрата палива у міському режимі: 5,9 л/100 км;
- на трасі: 4,5 л/100 км;
- у змішаному режимі: близько 5,1 л/100 км.
Переваги авто: компактний, маневрений, легко припаркується будь-де, надійна ходова.
Suzuki Swift
Suzuki Swift – японський автомобіль, і цим можна було б обмежитися в описі переваг цього компактного хетчбека. У 4-му поколінні доступні дві модифікації кузова – з 3 та 5 дверима. Чому саме це покоління ми пропонуємо вибрати для покупки? Тому що в 4-му поколінні автомобіль розроблений на новій платформі, в результаті отримав усі 5 зірок у рейтингу безпеки Euro NCAP.У базовій комплектації йде 1,2-літровий бензиновий двигун 94 к.с., а в спортивній – двигун об’ємом 1,6 л, 136 к.с. Обидва з механічною коробкою передач та переднім приводом.Головний плюс моделі – економічне споживання палива:
- у місті: 6,1 л/100 км;
- на трасі: близько 4,7 л/100 км;
- змішана витрата палива: 5,3 л/100 км.
Навіть спортивна версія авто дуже скромна у споживанні – всього 7,3 л/100 км.Інші переваги: широкий пакет систем безпеки (6 подушок, EBD, ESP), збалансовані динамічні характеристики та керованість, ідеально підходить для міста.
Toyota Yaris

Тойота Яріс четвертого покоління – перший автомобіль, збудований на платформі GA-B. Компактний автомобіль В-класу став легшим і динамічнішим. У цивільних версіях доступні лише 5-дверні модифікації хетчбека та 4-дверний седан. Найцікавіша комплектація – гібрид з 1,5-літровим бензиновим мотором та сукупною потужністю 116 к.с., який до сотні розганяється всього за 9,7 секунди, має максимальну швидкість 175 км/год. Дуже швидкий і дуже економічний – споживання в режимі WLTP усього 3,8 л/100 км.Бензинові комплектації: 1 л, 72 к.с., МКПП; 1,5-літровий, 125 к.с., МКПП та АКПП. Спортивний Toyota Yaris під капотом має 1,6-літровий мотор 261 к.с., повний привід та механічну коробку перемикання передач.Базова модифікація має такі показники витрати палива:
- у місті: 5,1 л/100 км;
- на трасі: 4,2 л/100 км;
- змішана витрата: 4,6 л/100 км.
Переваги: варіативність комплектації, високий рівень безпеки, забезпечений електронними системами, безвідмовна робота в будь-яких погодних умовах, маневреність.
Volkswagen Polo

Поло (хетчбек, 5 дв.) шостого покоління збудовано на новій платформі MQB A0. Це найпростіший автомобіль моделі з просторим салоном і збільшеним об’ємом багажного відділення (315 л та 1125 л при складених задніх сидіннях). Опційно комплектується повністю цифровою панеллю приладів, і такі модифікації доступні на вторинному ринку.З плюсів нової версії – дизайн, зручна панель приладів і мультимедіа, комфортні сидіння та кермо, сучасні електронні системи безпеки, в тому числі адаптивний круїз-контроль, автоматичне екстрене гальмування, датчик сліпих зон та ін.Як і всі економічні бюджетні автомобілі, Volkswagen Polo має невелику витрату палива:
- містом: близько 6,0 л/100 км;
- на трасі: близько 4,5 л/100 км;
- у змішаному режимі: близько 5,1 л/100 км.
Ford Fiesta

Прем’єра сьомої Ford Fiesta для Європи відбулася у 2016 році. Основна концепція дизайну залишилася незмінною, лише трохи пом’якшились лінії. Інновації стосувалися оснащення та комплектації хетчбека. У новій Ford Fiesta багато електронних помічників водієві, великий вибір модифікацій двигунів, у тому числі гібриди, доопрацьоване шасі, завдяки якому зчеплення з дорогою покращилось на 10%.Характеристики силових установок:
- базова комплектація – бензиновий мотор, 1,1 л, 70-85 к.с., 5-ступінчаста МКПП;
- інші бензинові двигуни – 1 л, 95-125 к.с., усі з 6-ступінчастою механікою, крім останнього, де за умовчанням стоїть АКПП;
- гібрид – 125 та 150 к.с., а також спортивна модифікація – 200 к.с.;
- дизелі – 1,5 л, 85 та 120 к.с., МКПП.
Споживання палива:
- у місті: близько 6,1 л/100 км;
- на трасі: 4,8 л/100 км;
- змішана витрата: близько 5,3 л/100 км.
Ford Fiesta – ідеальний варіант для тих, хто шукає недорогі економічні машини. Крім перерахованого вище, Фієста має ще багато переваг – безпека 5 зірок у рейтингу EuroNCAP, покращена вібро- та шумоізоляція, компактні розміри й маневреність.
Honda Jazz

Honda Jazz – економічний гібрид із кузовом 5-дверний хетчбек. Четверте покоління комплектується 1,5-літровим бензиновим двигуном, електродвигуном та літій-іонною батареєю. Потужність автомобіля – 98 к.с.Високий дах створює у салоні відчуття простору. У базовій комплектації ви отримаєте автоматичний клімат-контроль, функціональні задні сидіння, підігрів передніх сидінь, 7-дюймовий мультимедійний дисплей.Витрата палива автомобіля:
- у місті: 6,6 л/100 км;
- на трасі: близько 5,0 л/100 км;
- у змішаному режимі: 5,6 л/100 км.
Honda Jazz став уже культовим автомобілем, в якому найкраще поєднуються практичність, простота управління, комфортне водіння та економічність.
Opel Corsa

Шосте покоління Opel Corsa представлене на ринку у 2019 році. Першою була презентація електрокара, а потім був випущений хетчбек із двигунами внутрішнього згоряння: бензинові 1,2 л, 75 к.с. з механічною коробкою; 100 к.с. з МКПП та АКПП, 130 к.с. з АКПП; а також дизельний – 1,5 л, 102 к.с., МКПП. У комплектації двигуном 100 к.с. хетч дуже швидкий, до 100 км/год бере розгін за 8,7 секунди та здатний розвивати швидкість 208 км/год.Електричний варіант є найпотужнішим у цієї моделі, його потужність – 136 к.с., розганяється до 100 км/год за 8,1 секунди та має запас ходу 330 км. Усі модифікації оснащені переднім приводом.Візуально Opel Corsa став більш агресивним і стильним. Завдяки платформі CMP автомобіль став легшим за попередню версію. В оснащенні передбачений адаптивний круїз-контроль, мультимедіа з підтримкою Apple CarPlay та Android Auto, шкіряні сидіння, камера заднього виду та ін. Можна сказати, що ці бюджетні автомобілі мають найбільш повний набір опцій.Споживання палива:
- у місті: 6,2 л/100 км;
- на трасі: близько 4,8 л/100 км;
- змішана витрата: 5,4 л/100 км.
Renault Clio
Renault Clio 5 – п’ятидверний хетчбек, оснащений 1-літровим бензиновим двигуном потужністю 91 к.с. Максимальна швидкість – 180 км/год, розгін до 100 км/год – за 12,2 секунди. Оснащений передніми дисковими вентильованими гальмами, механічною 6-ступінчастою КПП, переднім приводом. Для свого класу Кліо має дуже місткий багажник – 400 л. У комплектації передбачено багатофункціональне кермо, датчики дощу, світлодіодна оптика, великий екран мультимедійної системи.Скільки споживає автомобіль:
- витрата палива у місті: близько 6,1 л/100 км;
- витрата палива на трасі: близько 4,8 л/100 км.
- змішана витрата палива: близько 5,4 л/100 км.
Переваги Renault Clio: стійкий до корозії кузов, керованість, маневреність, динаміка та безпека. Простіше кажучи, це автомобіль на щодень для міста та траси.

Найкращі вживані 7-місні авто: ТОП-10 Автомобілів на ринку багато, але далеко не всі вони підходять для великої родини або подорожей великою компанією. Щоб поїздки з
Рейтинг найнадійніших автомобілів: ТОП-10 Вторинний автомобільний ринок США відкрив необмежені можливості перед тими, хто вирішив стати власником б/в автомобіля. Північноамериканський ринок дуже різноманітний, тому вибір

Найкращі вживані повнопривідні машини: ТОП-10 Повнопривідні машини мають велику популярність. Говорячи про повний привід на легковому авто (4×4), йдеться про те, що крутний момент двигуна
Автор: Олена Валетова
