Про нас

Компанія PLC Group вже протягом 8 років надає повний комплекс послуг з підбору, придбання, доставки та розмитнення автомобілів з Кореї, США, Європи, ОАЕ.

На нашому рахунку тисячі привезених авто для українців, які обрали вигідний спосіб придбання автомобіля. Наша компанія надає пакет послуг «під ключ» – це значить, що ми не тільки доставимо і розмитнимо авто для Вас, а також здійснимо сертифікацію і постановку на облік в Україні. Вам залишиться тільки сісти за кермо і насолоджуватися їздою на автомобілі.

Підбір оптимальних варіантів здійснюється виходячи з побажань і бюджету клієнта, профільні менеджери шукають кращі пропозиції на відомих майданчиках по всьому світу. Ми використовуємо перевірені алгоритми побудови робочого процесу, що дозволяє оптимізувати і прискорити процедуру підбору, доставки і розмитнення автомобілів.

  • Перед покупкою наші фахівці здійснюють повну перевірку автомобіля, його страховий історії та технічного стану.
  • Від нас не сховається скручений пробіг, підфарбувати, рихтування або заміна комплектуючих.
  • Всі послуги ми надаємо в рамках укладення офіційного договору, що гарантує фінансову і юридичну безпеку.
  • Ціни на послуги нашої компанії вигідно відрізняються від конкурентних пропозицій на ринку.

Партнерство зі світовими майданчиками

У процесі підбору авто наші менеджери моніторять тисячі пропозицій з відомих профільних майданчиків і аукціонів.
Це дозволяє надати клієнтові достатню кількість готових рішень, з яких він зможе вибрати краще для себе. PLC Group є партнером багатьох аукціонів, таких як: Copart, Dubizzle, Hyundai Glovis, AUTOPLIUS та інших. Працюючи з нами, ви зможете отримати меншу аукціонну комісію, ніж беручи участь в торгах самостійно, як приватна особа. Більш того, менеджери нашої компанії мають колосальний досвід участі в торгах, що зводить ризики до мінімуму.

Клієнтоорієнтованість насамперед

Представництва компанії PLC Group знаходяться в семи найбільших містах України:

Наші менеджери завжди готові прийняти клієнтів в затишних і спеціально обладнаних офісах по всій країні і надати якісну консультацію в питаннях підбору, доставки і розмитнення автомобіля. Вам наочно покажуть, як здійснюється розрахунок вартості варіантів з аукціону, розпишуть послідовність платежів і нададуть юридичний договір.

Постійний розвиток

У своїй роботі ми використовуємо цінний досвід, накопичений за багато років, а також впроваджуємо сучасні механізми обслуговування. Саме це дозволяє нашій компанії постійно розвиватися, задаючи тон на загальному ринку автомобільних послуг. В рамках програми розвитку PLC Group впроваджує власний франчайзинговий проект з мінімальними строками окупності. Він дозволить всім бажаючим відкрити власну справу під ім’ям відомого бренду.

Вигідне кредитування

Ми надаємо всім нашим клієнтам можливість придбати автомобіль в кредит, скориставшись одними з найвигідніших умов, які вам не запропонує жоден банк. Навіть з огляду на той момент, що ви робите оплату за кредитною програмою, в кінцевому підсумку автомобіль виходить дешевше, ніж при покупці в кредит на ринку України. Якщо ж ви вирішите скористатися послугами банку, привезений автомобіль стане в рази дорожче ринкової ціни.

Ми працюємо для того, щоб ви могли дозволити собі вигідну покупку автомобіля з мінімальними тимчасовими витратами.

У PLC Group клієнтоорієнтовані менеджери, професійний сервіс, найвигідніші умови і завжди кращий результат.