Хочу поділитися враженням від роботи з компанією PLC.
Нещодавно забрав авто, яке замовляв з Кореї через цю компанію і після повної перевірки на ТО у знайомих можу з точністю сказати, що ця компанія працює на совість. Машина повністю відповідає заявленому стану і звіту, який мені робила компанія перед купівлею авто на ринку Кореї.
Співпраця була легка, я приймав участь тільки у виборі авто ,мені менеджер надсилав приклади і характеристики і вже, коли я обрав авто потім проводилася перевірка.
З компанією я працював по контракту, вони допомогали оплатити авто в Кореї і відповідали на всі мої питання, а їх було багато, бо вперше працював с компанією і замовляв авто з Кореї!
Що можу сказати-задоволений повністю, ціна була зафіксована у контракті і за період доставки не змінювалася. Авто чекав десь 3,5 місяці і отримав авто у гарному стані!
Можу рекомендувати компанію PLC, якщо підбираєте надійного дилера