Перевірити авто з США по ВIН коду (Carfax)

VIN код введено невірно
Вартість замовлення послуги докладного звіту по VIN номеру в загальнонаціональній американській базі даних Carfax становить 150грн
Введіть VIN-номер і перевірте історію автомобіля: чи був він в ДТП або втоплений, скільки у нього було власників, скільки разів він перепродували, його реальний пробіг.
Carfax Україна

Американська загальнонаціональна база даних Carfax (Карфакс) збирає повну історію по кожному зареєстрованому авто на території США і Канади, використовуючи його VIN-номер. Інформація приходить з різних джерел: автосалонів, СТО, страхових компаній, правоохоронних установ.

Купуючи Carfax-звіт, Ви захищаєте себе від придбання б/у автомобіля з прихованими дефектами, які можуть спричинити за собою складні і дорогі ремонтні роботи.

Як правильно читати звіт? Давайте розглянемо на прикладі.

СОДЕРЖАНИЕ ОТЧЕТА

Загальна інформація (Vehicle Report)

У розділі відображаються загальні характеристики автомобіля: марка, модель, Vin-код, тип кузова, двигун і використовується паливо, а також привід.

Крім цього, тут можна пройти по посиланнях, де вказана повна комплектація авто.

Branded Title: Salvage - говорить про те, що авто після ДТП і має технічні пошкодження. Зверніть увагу! Аукціони привласнюють автомобілів різні сертифікати (Salvage, Clean title і т.д.) в залежності від типу пошкоджень і правовстановлюючих документів на авто. Тому, в Branded Title можуть бути різні значення.

Damage Report – звіт про пошкодження

Previous owners – кількість власників

At least 1 open recall – як мінімум один відгук від офіційної відкличний кампанії виробника.

Types of owners – тип володіння автомобілем: особисте користування, прокат, використання в таксі, перевезеннях і т.д.

Last report odometer reading - Останнім показання одометра (пробіг авто).

Інформація про кількість власників

У цьому блоці послідовно надається інформація по власникам: рік покупки, тип володіння, час володіння, штат / місто, де експлуатувався автомобіль, приблизний пробіг за один рік, а також останні показники одометра.

Дана інформація корисна при перевірці VIN-номера на предмет шахрайства з пробігом або кількістю власників авто.

Стан транспортного засобу

В даному розділі відображаються відомості про стан автомобіля на момент володіння ним кожним з попередніх власників. Кожна колонка показує інформацію по одному з водіїв. Якщо в верхньому блоці колонки виведений знак оклику (ALERT!) В червоному трикутнику - значить, блок містить важливу інформацію про пошкодження або несправності.

Додаткова інформація

У цьому блоці стан транспортного засобу описується більш детально. У прикладі можна побачити, що протягом експлуатації першим власником, автомобіль не був пошкоджений. На момент володіння другим водієм машина потрапила в ДТП і отримала статус "Total Loss Reported", що можна перевести як "відновленню не підлягає". Однак, даний статус не говорить про критичні ушкодженнях: наприклад, внаслідок слабкого удару можливо спрацьовування пиропатрона подушки безпеки. За законами США такий автомобіль більше не має права використовувати на дорогах, навіть якщо неполадка легко усувається, і страхові компанії списують машину.

Детальна інформація

В останньому розділі відображається максимально докладна інформація по кожному з колишніх власників: дата покупки автомобіля, величина пробігу на момент придбання, джерело даних і інші корисні відомості. Наприклад, в даному блоці ви можете дізнатися - на якій станції проводився ремонт або обслуговування, з якого приводу було звернення на станцію, коментарі фахівців про причини звернення. Крім цього, в даному розділі також може приводитися інформація з поліцейських звітів, відомості страхових компаній і т.д.