fbpx
loc_icon

Київ вул. Жилянська 59, оф. 206

clock_icon

ПН-ПТ: 9:00 20:00, СБ: 10:00 17:00 Нд: Вихідний

Premium
Luxury
Cars

PLC Group

Вас вітає PLC Group, ми міжнародна компанія, яка має представництва в різних країнах і надаємо повний перелік послуг з придбання автомобілів з США, Європи, Кореї, ОАЕ. Ми займаємося своєю діяльність з 2012 року, нами підібрано і привезено з різних умов вже більше десяти тисяч автомобілів в такі країни як Україна, Грузія, Литва, Білорусь та інші. Ми маємо склади: в 4-х портах США (Нью-Йорк, Техас, Джорджія і Каліфорнія); Грузії (Батумі); Литва (Клайпеда, Вільнюс), що дозволяє нам робити консолідацію і надавати найбільш дешеву доставку автомобілів.

Пропонуємо вам свої послуги і готові допомогти будь-якому нашому клієнту придбати автомобіль під зазначені параметри з максимальною економією і безпекою. Надаємо інформацію по покупці авто, підбір варіантів на аукціонах, участь в аукціонах, доставку авто, вивантаження і розмитнення.

Купуючи автомобіль з нами ви зможете заощадити близько 40% вартості, уникнути помилок і зайвих витрат, адже процес підбору, перевірки та покупки машини має багато нюансів і підводних каменів, які ми враховуємо завдяки багаторічному досвіду. Завдяки тому, що ми є партнерами аукціонів, ви зможете отримати меншу аукціонну комісію, ніж беручи участь в торгах самостійно, як приватна особа.

Наші офіси знаходяться в Києві, Дніпрі, Одесі, Харкові, Запоріжжі, працюємо ми по всій Україні. Ви можете приїхати до нас в офіс або отримати повний супровід віддалено від будь-якого нашого менеджера. Наші клієнти отримують персонального менеджера, який проводить роботу по замовленню враховуючи всі вимоги до автомобіля і бюджету, буде сповіщати вас про будь-які зміни, терміни та іншої інформації.

Наші представництва

loc_icon

Київ

вул. Жилянська 59, оф. 206

loc_icon

Дніпро

вул. Старокозацька, 40б, 3 поверх

loc_icon

Одеса

вул. Жуковського 33, оф. 705

loc_icon

Запоріжжя

пр. Соборний, 153

loc_icon

Харків

пр. Московський, 64а

loc_icon

Львів

вул. Газова 26, оф. 315

loc_icon

Вінниця

Хмельницьке шосе, 8

marker marker marker marker marker marker marker
arrow_iconВернуться назад к просмотру всех представительств
phone_icon